| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Celeron N4020 1.1 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 120MB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Celeron N4020 1.1 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 120MB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Celeron N5095 2.0 GHz |
| memory | 8GB |
| storage | 120MB |
| directx | DirectX 11 |
Shrine's Legacy
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications