| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 |
| storage | 3GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 |
| storage | 3GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 3GB |
| os | or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 |
| storage | 3GB |
| os | macOS 13 or higher |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 3GB |
The Posthumous Investigation