| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790 3.6 GHz |
| memory | 32GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 12 |
Trail Out
Sony Hikes PlayStation Plus Price Hike Across Select Markets; Cites ‘Ongoing Market Conditions’
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators