| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600K 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 8GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
War Robots: Frontiers
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online