| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 550 Ti |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 550 Ti |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
Nights of Azure
Android 17 to Introduce 'Continue On' Feature That Lets Users Resume Apps Across Phones, Tablets
Vivo X500 Pro Max Chipset and Battery Details Leaked; Could Arrive With Largest Battery in the Vivo X500 Lineup