| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD Ryzen 7 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 2070 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
Pathologic 3
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors