| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
Rec Room
Arc Raiders' Riven Tides Update With New Map and Arc Machine Arrives April 28
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Launched in India With Snapdragon 8s Gen 4, 10,200mAh Battery: Price, Specifications