| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon RX 560 4GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon RX 560 4GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB or AMD Radeon RX 470 8GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
Roller Champions
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online