| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600K 3.7 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6144MB or AMD Radeon RX 5500 XT 8192MB |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600K 3.7 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6144MB or AMD Radeon RX 5500 XT 8192MB |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | or AMD Ryzen 7 7700X 5.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 4070 12288MB or AMD Radeon RX 9070 XT 16384MB |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 12 |
Screamer
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors