| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3550 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 370 |
| storage | 18GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3550 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 370 |
| storage | 18GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4570 3.2 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X |
| storage | 18GB |
| directx | DirectX 11 |
ReCore
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications