| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 |
| storage | 8GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 |
| storage | 8GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | i7 |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| storage | 9GB |
Aerial_Knight's DropShot