| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core or AMD Dual Core |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 512MB or AMD 512MB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core or AMD Dual Core |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 512MB or AMD 512MB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core or AMD Dual Core |
| memory | 3GB |
| graphics | Nvidia GeForce 1GB or AMD 1GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Mac OS X 10.6.8 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core |
| memory | 4GB |
| os | Mac OS X 10.7.5 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce 512MB or AMD 512 |
| processor | Intel Quad Core |
|---|---|
| memory | 4GB |
Agatha Christie: The ABC Murders
Apple's Future iPhone Models Could Arrive Without MagSafe Despite Ecosystem Growth, Tipster Claims
Oppo Find X10 Leaks Hint at 165Hz Display and New Periscope Telephoto Camera