| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon RX 460 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon RX 460 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480 8GB |
| storage | 15GB |
Bravely Default 2
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications