| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8800 GS or AMD Radeon HD 2900 PRO |
| storage | 8GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8800 GS or AMD Radeon HD 2900 PRO |
| storage | 8GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Quad-Core |
| memory | 3GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5850 |
| storage | 8GB |
Brink
Oppo F33, Oppo F31 Pro Launch Timeline, Price Range Revealed in New Leak
Capcom Adds Original Versions of Resident Evil 1, 2 and Resident Evil 3 Nemesis to Steam