| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 4GB or AMD Radeon RX 560 |
| storage | 80GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 4GB or AMD Radeon RX 560 |
| storage | 80GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-3770 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 590 |
| storage | 80GB |
| directx | DirectX 12 |
Death Stranding
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors