| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 |
| memory | 1GB |
| graphics | Nvidia GeForce 6600 GT 128MB or AMD Radeon X850 256MB |
| storage | 20GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 |
| memory | 1GB |
| graphics | Nvidia GeForce 6600 GT 128MB or AMD Radeon X850 256MB |
| storage | 20GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo or AMD Phenom II X2 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB or AMD Radeon HD 3850 512MB |
| storage | 20GB |
Dragon Age: Origins – Awakening
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes