| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 12GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 590 8GB |
| storage | 50GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 12GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 590 8GB |
| storage | 50GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700K 4.2 GHz or AMD Ryzen 7 5700X 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 8GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
| storage | 50GB |
| directx | DirectX 12 |
Dynasty Warriors: Origins
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes
Falcon Heavy Roars Back to Life with Powerful Broadband Satellite Launch
Jolly O Gymkhana Now Available Online: Where to Watch This Tamil Reality Show