| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-8350K 4 GHz or AMD Ryzen 3 3200G 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Intel UHD Graphics 630 or AMD Radeon RX Vega 8 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-8350K 4 GHz or AMD Ryzen 3 3200G 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Intel UHD Graphics 630 or AMD Radeon RX Vega 8 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-9100F 3.6 GHz or AMD Ryzen 3 3200G 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 1030 2GB or AMD Radeon RX 550 2GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
Ace Attorney Investigations Collection
Realme Watch S5 Launched in India With 1.97-Inch AMOLED Display, Up to 20 Days Battery Life
Take-Two Confirms GTA 6 Launch Date Again, Says Marketing Campaign Will Begin This Summer