| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-10700K 3.8 GHz or AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2080 Super or AMD Radeon RX 6700 XT |
| storage | 45GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-10700K 3.8 GHz or AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2080 Super or AMD Radeon RX 6700 XT |
| storage | 45GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-12700K 3.6 GHz or AMD Ryzen 9 7900X 4.7 GHz |
| memory | 24GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3080 Ti or AMD Radeon RX 6900 XT |
| storage | 45GB |
| directx | DirectX 12 |
Alien: Rogue Incursion
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications