| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4570 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1630 4GB or AMD Radeon R9 390 8GB |
| storage | 10GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4570 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1630 4GB or AMD Radeon R9 390 8GB |
| storage | 10GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 8GB or AMD Radeon RX Vega 64 8GB |
| storage | 10GB |
Beastro
Meta Launches Forum App as a Reddit-Like Platform for Discussions With AI-Powered Assistant for Admins