| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel i5 Quad-Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 2GB |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel i5 Quad-Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 2GB |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-6700 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 10GB |
DAMON and BABY
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes