| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or Intel Arc A380 |
| storage | 90GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or Intel Arc A380 |
| storage | 90GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670K 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 90GB |
| directx | DirectX 12 |
Diablo IV: Lord of Hatred
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes