| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 90GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 90GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670K 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 90GB |
| directx | DirectX 12 |
Diablo IV: Vessel of Hatred
Luna Band Screenless Fitness Tracker With LifeOS, Voice-Based Controls Unveiled
Samsung Galaxy Watch Ultra 2 to Launch in Both Bluetooth and LTE Configurations: Report