| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7600 3.5 GHz or AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1650 4GB or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 22GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7600 3.5 GHz or AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1650 4GB or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 22GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-12600K 3.7 GHz or AMD Ryzen 5 7600X 4.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3070 8GB or AMD Radeon RX 6700 XT |
| storage | 22GB |
Docked
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes