| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| memory | 1GB |
| storage | 100MB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| memory | 1GB |
| storage | 100MB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 2GB |
| storage | 100MB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| memory | 1GB |
| storage | 100MB |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| storage | 100MB |
Evoland
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide