GigaBash - Final Ascension DLC Details
-
Release Date
27 March 2026
-
Publisher
Passion Republic Games
-
Developer
Passion Republic Games
-
Game Modes
Single-player
GigaBash - Final Ascension DLC System Requirements
Windows
Minimum
| os | Windows 10 or higher |
|---|
| processor | Intel Core i3-4160 3.6 GHz |
|---|
| memory | 6GB |
|---|
| graphics | Nvidia GeForce GTX 480 or Nvidia GeForce GTX 570 |
|---|
| storage | 15GB |
|---|
| directx | DirectX 11 |
Recommended
| os | Windows 10 or higher |
|---|
| processor | Intel Core i5-4690K 3.5 GHz or AMD FX 9370 4.4 GHz |
|---|
| memory | 8GB |
|---|
| storage | 15GB |
|---|
| directx | DirectX 11 |
GigaBash - Final Ascension DLC Photos