| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-4160 3.6 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 480 or Nvidia GeForce GTX 570 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-4160 3.6 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 480 or Nvidia GeForce GTX 570 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690K 3.5 GHz or AMD FX 9370 4.4 GHz |
| memory | 8GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
GigaBash - Final Ascension DLC
Oppo F33, Oppo F31 Pro Launch Timeline, Price Range Revealed in New Leak
Capcom Adds Original Versions of Resident Evil 1, 2 and Resident Evil 3 Nemesis to Steam