| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-540 3.07 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 4GB or AMD Radeon HD 5750 1GB |
| storage | 8GB |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-540 3.07 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 4GB or AMD Radeon HD 5750 1GB |
| storage | 8GB |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2550K 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6MB or AMD Radeon RX 580 8 |
| storage | 8GB |
Jay and Silent Bob: Chronic Blunt Punch
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes