| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
Mika and The Witch's Mountain
YouTube Tests 'Ask YouTube' AI Chatbot That Offers Smart Responses With Videos, Shorts
Motorola Razr+ 2026 Leaked Renders Show Bigger Cover Screen, Design Changes