| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-12400F 2.5 GHz or AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 6GB or AMD Radeon RX 5600 XT 6GB |
| storage | 70GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-12400F 2.5 GHz or AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 6GB or AMD Radeon RX 5600 XT 6GB |
| storage | 70GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-13700K 5.40 GHz or AMD Ryzen 7 7800X 3D |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 4070 or AMD Radeon RX 6800 XT |
| storage | 70GB |
| directx | DirectX 12 |
MindsEye
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications