| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 5700 XT |
| storage | 100GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 5700 XT |
| storage | 100GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-12700 2.1 GHz or AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz |
| memory | 32GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3080 or AMD Radeon RX 6800 XT |
| storage | 100GB |
| directx | DirectX 12 |
MOOSA: Dirty Fate
Meta Launches Forum App as a Reddit-Like Platform for Discussions With AI-Powered Assistant for Admins