| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-6100 3.7 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 |
| storage | 4GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-6100 3.7 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 |
| storage | 4GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 4GB |
Never Grave: The Witch and The Curse
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes