| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD 4000 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD 4000 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7300U 2.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 12 |
Oblitacrater
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes