| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9400 2.9 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9400 2.9 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-12700 2.1 GHz |
| memory | 32GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| directx | DirectX 12 |
Off The Grid
Largest Black Holes May Form Through Repeated Collisions, Study Suggests
Elle OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Love Mocktail 3 Now Available to Stream on Zee 5: All You Need to Know About Cast, Plot, and More
Adivi Sesh and Mrunal Thakur’s Dacoit Now Streaming Online: What You Need to Know