| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7600K 3.8 GHz or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 12GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
| storage | 80GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7600K 3.8 GHz or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 12GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
| storage | 80GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 8GB or AMD Radeon RX 6600 XT 8GB |
| storage | 80GB |
| directx | DirectX 12 |
Pax Dei
Naughty Dog's Neil Druckmann Mentions 'Road Ahead' for the Last of Us, Teasing the Last of Us Part 3
Honor X80i Launched With 7,000mAh Battery, MediaTek Dimensity 6500 Elite Chip: Price, Specifications