| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB or AMD Radeon RX 5600 6GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB or AMD Radeon RX 5600 6GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-11400 2.6 GHz or |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB or 8GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 12 |
Samson
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes