| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4440 3.1 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel UHD Graphics 630 1GB |
| storage | 2GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4440 3.1 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel UHD Graphics 630 1GB |
| storage | 2GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| storage | 2GB |
| os | macOS 10.15 or higher |
|---|---|
| processor | Apple M1 |
| memory | 4GB |
| storage | 2GB |
| os | macOS 14 or higher |
|---|---|
| processor | Apple M1 |
| memory | 8GB |
| storage | 2GB |
| processor | Intel Core i5-4440 3.1 GHz |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Intel UHD Graphics 630 1GB |
| storage | 2GB |
| processor | Intel Core i7-8700 3.2 GHz |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| storage | 2GB |
Shapez 2
Arc Raiders' Riven Tides Update With New Map and Arc Machine Arrives April 28
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Launched in India With Snapdragon 8s Gen 4, 10,200mAh Battery: Price, Specifications