| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6400 2.7 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 6GB |
| storage | 45GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6400 2.7 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 6GB |
| storage | 45GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8500 3 GHz or AMD Ryzen 5 3500 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 5700 XT |
| storage | 45GB |
| directx | DirectX 12 |
Visions of Mana
Oppo Pad 5 Pro Launched With 13,380mAh Battery, Snapdragon 8 Elite Gen 5 SoC Alongside Oppo Pad Mini: Price, Features
Redmi K90 Max Launched With Dimensity 9500 SoC, 8,550mAh Battery and Active Cooling Fan: Price, Specifications