| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7400 3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon RX 560 4GB |
| storage | 10GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7400 3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon RX 560 4GB |
| storage | 10GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700 3.2 GHz or AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz |
| memory | 12GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 6GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
Warlander
YouTube Expands Picture-in-Picture Feature Globally for All Users
Star Wars: Galactic Racer Launches October 6, Pre-Orders Now Live
Samsung Hits Record Revenue in Q1 This Year, Expects Memory Shortage to Last Beyond 2027