| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | i5- or AMD Ryzen 3 4100 3.8 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | i5- or AMD Ryzen 3 4100 3.8 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2080 or AMD Radeon RX 6700 XT |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 12 |
We Gotta Go
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes