| os | Windows Vista or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Quad Q8400 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows Vista or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Quad Q8400 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows Vista or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-3770 3.4 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 Ti |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
Lords of the Fallen
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes