| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9400 GT 1GB or AMD Radeon HD 5450 1GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9400 GT 1GB or AMD Radeon HD 5450 1GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
| os | OS X 10.8.5 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
| os | Ubuntu 12.04 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
Moon Hunters
MediaTek Dimensity 7450 Chipset Unveiled Alongside Foldable-Ready Dimensity 7450X SoC
Xiaomi 17T With Dimensity 8500 Chip, 12GB of RAM Surfaces on Geekbench Ahead of Launch