| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2550K 3.4 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti or AMD Radeon HD 7770 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2550K 3.4 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti or AMD Radeon HD 7770 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 Ti or AMD Radeon R9 280X |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
My Hero Ultra Rumble
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM