| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3550 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 370 |
| storage | 8GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3550 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 370 |
| storage | 8GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4570 3.2 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X |
| storage | 8GB |
New Super Lucky's Tale
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM