| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 6350 3.9 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 or Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 43GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 6350 3.9 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 or Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 43GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-5820K 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 |
| storage | 43GB |
| directx | DirectX 11 |
Ride 4
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online