| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 500MB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 500MB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 7800 Series |
| storage | 500MB |
| os | OS X 10.9 or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| storage | 500MB |
| os | OS X 10.9 or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| storage | 500MB |
| memory | 2GB |
|---|---|
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 500MB |
| memory | 4GB |
|---|---|
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 7800 Series |
| storage | 500MB |
Dead Cells
Poco C81 Pro Launched With 6,000mAh Battery, 6.9-Inch Display and Unisoc T7250 Chip: Price, Specifications
Spotify Takes on Apple Fitness+, Fitbit With New Guided Workout Experience