| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo E7300 2.5 GHz or AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 5670 |
| storage | 0.6GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo E7300 2.5 GHz or AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 5670 |
| storage | 0.6GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5850 |
| storage | 0.6GB |
| Product Name | Price in India |
|---|---|
| Tetris Ultimate (PS Vita) | ₹ 1,490 |
Tetris Ultimate price in India starts from ₹ 1,490. The lowest price of Tetris Ultimate is ₹ 1,490 at Amazon on 21st May 2026.
Tetris Ultimate
₹1,490
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online