| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon RX 460 2GB |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon RX 460 2GB |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600K 3.7 GHz or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 6GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 10 |
Train Sim World 6
OnePlus Ace 6 Ultra Launched With MediaTek Dimensity 9500 Chip, 8,600mAh Battery: Price, Specifications