| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Quad-Core |
| memory | 2GB |
| graphics | Intel HD 4000 |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Quad-Core |
| memory | 2GB |
| graphics | Intel HD 4000 |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Quad-Core |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD 4000 |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 10 |
Vlad Circus: Curse of Asmodeus
Xiaomi 17T, Xiaomi 17 Pro Price, Storage Configurations Leak Ahead of Global Launch
Xiaomi Smart Band 11 Active Reportedly Sighted on IMDA, NCC Certification Sites Ahead of Launch