| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-530 2.93 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9800 GTX 512MB or AMD Radeon HD 3870 512MB |
| storage | 27GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-530 2.93 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9800 GTX 512MB or AMD Radeon HD 3870 512MB |
| storage | 27GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-650 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 4GB or AMD Radeon RX 480 4GB |
| storage | 27GB |
Black Desert Online
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors